אפליקציית ידיעות אחרונות

הפרינט לא מת, הוא רק משנה צורה.

אפליקציית "ידיעות אחרונות" היא דרך חדשנית ומתקדמת לצרוך את העיתון היומי המודפס על גבי פלטפורמה דיגיטלית. האפליקציה מכילה רכיבים מתקדמים ומציעה אפשרות של קריאה רציפה בפורמט PDF, לצד אפשרות של צריכת תוכן חדשותי בעל ערך מוסף, שעושה שימוש ביתרונות הפלטפורמה.

Mobile
CMS
Storage

מהפכה של עיתונות מודפסת

כל מה שאי אפשר לחוש מעל דפי העיתון – מקבל תוקף חדש באמצעות האפליקציה של "ידיעות אחרונות": הרכיבים השונים כוללים צפייה בסרטוני וידאו, תצוגה ויזואלית מרהיבה, קישוריות לתכנים נוספים, חידונים, סקרים ואפילו תכני אודיו.

רכישה מתקדמת

אפשרויות מתקדמות של רכישת מנוי בתוך האפליקציה, לצד סנכרון עם מאגר מנויי העיתון ופיקוח צמוד על תהליך האינטגרציה בין השניים – היוו אתגר טכנולוגי.

תמיד ראשונים

אפליקציית "ידיעות אחרונות" היא ניסיון ראשון ומוצלח לתרגם פורמט מודפס אל תוך עולמות הדיגיטל, להנגיש את תכני העיתון לקהלים ותיקים ולמשוך קהלים חדשים.

אינטגרציה מושלמת

מערכת ניהול התוכן של האפליקציה היא מופת של אינטגרציה, שכן היא מתממשקת באופן מושלם עם המערכות המשמשות ליצירת העיתון המודפס – באופן שמאפשר גמישות מירבית עבור העורכים לצד נוחות ופשטות תפעולית.

האפליקציה זמינה בחנויות האפליקציות של Google ו-Apple, והיא כוללת אזורים חינמיים עבור משתמשים, לצד אזורים ייעודיים עבור קהל המנויים. בנוסף, האפליקציה מכילה אפשרויות מתקדמות של מעבר מהיר בין עמודי תוכן, לצד אפשרות של הורדת גיליונות ישירות אל המכשיר וקריאה במצב אופליין.

App store Google Play
תנו לנו לעבוד על הפרויקט שלכם
בואו נדבר